História vzniku našej spoločnosti sa datuje do roku 1994, odkedy aktívne pôsobíme na slovenskom trhu. Prvú maloobchodnú prevádzku sme otvorili v roku 2000 a po úspešnom štarte sme v rokoch 2005 - 2006 vstúpili aj do sveta veľkoobchodu. K prvej predajni onedlho pribudol internetový projekt www.DTparfemy.sk, ktorý ponúka zákazníkom online nákup dámskych a pánskych parfumov, kozmetiky a drogérie svetových značiek. V súčasnosti prevádzkujeme dve predajne drogérie v Galante a Seredi a tešíme zo stále sa zvyšujúceho záujmu o ponúkané produkty.

Naším cieľom je prinášať na slovenský trh vysokokvalitné výrobky od popredných dodávateľov z celého sveta. Do aktuálnej ponuky neustále zaraďujeme originálne výrobky od rôznych výrobcov, ktoré pochádzajú najmä z krajín ako Nemecko, Rakúsko, Taliansko, Španielsko a Anglicko. Vďaka tomu možno naše produktové portfólio považovať za kvalitnejšie v porovnaní s rovnakým tovarom určeným pre slovenského spotrebiteľa. Pre našich zákazníkov máme vždy pripravené aj niečo navyše. Ak radi experimentujete, prípadne uprednostňujete zahraničné výrobky, v našom portfóliu nájdete množstvo produktov, ktoré sa na slovenský trh štandardne nedovážajú.

Navštívte našu webovú stránku a vyberte si zo širokej ponuky kvalitných výrobkov svetových značiek. Aktuálny sortiment zahŕňa čistiace potreby, prípravky určené pre dámsku hygienu, deo a antiperspiranty, výrobky pleťovej a vlasovej kozmetiky, mydlá a výrobky určené na holenie, rôzne osviežovače, pracie prostriedky, výrobky určené pre ústnu hygienu, ako aj výrobky pre našich najmenších. Tešíme sa na vašu návštevu a v prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na priložených kontaktných adresách.

Ďakujeme vám za dôveru a teším sa na spoluprácu s vami!